Oljemålning efter Murillo
Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BARTOLOMÉ ESTEBAN MURILLO, kopia efter, 1800-tal, "The Little Fruit-Seller"/"Den Lille Fruktförsäljaren", orginalet utfört 1670-1675, olja på duk, á tergo märkt för. Murillo, ca 124x95 cm
624803
2019-03-18