Såssnipor England
Klubbat för:
2 400 SEK
Arviointi
3 500 SEK
Kuvaus
SÅSSNIPOR, England, 2 st, varav 1 stämplad London 1756 och 1 stämplad West & Son samt. med otydliga stämplar (sannolikt 1800-tal), vikt ca 592 g
Kuntoraportti
Beläggningar
624805
Päivämäärä:
2019-03-18