Såssnipor England

Såssnipor England
Såssnipor England
Såssnipor England
Såssnipor England
Såssnipor England
Såssnipor England
Såssnipor England
Såssnipor England
Såssnipor England
Såssnipor England

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

3 500 SEK

Kuvaus

SÅSSNIPOR, England, 2 st, varav 1 stämplad London 1756 och 1 stämplad West & Son samt. med otydliga stämplar (sannolikt 1800-tal), vikt ca 592 g

Kuntoraportti

Beläggningar

624805

Päivämäärä:

2019-03-18