Nyrokokostolar

Nyrokokostolar
Nyrokokostolar
Nyrokokostolar
Nyrokokostolar
Nyrokokostolar
Nyrokokostolar
Nyrokokostolar
Nyrokokostolar
Nyrokokostolar
Nyrokokostolar

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

STOLAR, 4 st 1900-talets början, Frankrike, rokokostil, stommar i mahogny, skuren dekor med florala krön, sitsar och ryggar klädda i pärlspikad sammetstextil, varav 1 par gröna och 1 par bruna, sitthöjd ca 43 cm

Åldersrelaterat slitage

624809

2019-03-18