Nanny Still vaser
Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NANNY STILL (Finland, 1926-2009), vaser, 2 st, bägge i klarglas med blå underfångsdekor, undertill monogramsignerade och daterade N.S -93, höjd ca 21 resp. 30 cm
Repor förekommer undertill på bägge
624826
2019-03-17