Nanny Still vaser

Nanny Still vaser
Nanny Still vaser
Nanny Still vaser
Nanny Still vaser
Nanny Still vaser
Nanny Still vaser
Nanny Still vaser
Nanny Still vaser

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NANNY STILL (Finland, 1926-2009), vaser, 2 st, bägge i klarglas med blå underfångsdekor, undertill monogramsignerade och daterade N.S -93, höjd ca 21 resp. 30 cm

Repor förekommer undertill på bägge

624826

2019-03-17