Klubbat för:
180 EUR
Utropspris
300 EUR
GUNNAR UOTILA (1913-1997) "De tre blinda systrarna" (Pelléas och Mélisande), signerad samt daterad -59, träskulptur, höjd 86 cm
624838
2019-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här