Gunnar Uotila träskulptur

Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur
Gunnar Uotila träskulptur

Klubbat för:

180 EUR

Utropspris

300 EUR

GUNNAR UOTILA (1913-1997) "De tre blinda systrarna" (Pelléas och Mélisande), signerad samt daterad -59, träskulptur, höjd 86 cm

624838

2019-03-19