Bernhard Oscarsson oljemålning

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BERNHARD OSCARSSON (1894-1977): "Spanjorska", signerad Oscarsson, olja på duk, ca 32x35 cm

Ej examinerad ur ram

624843

2019-03-16