Curt Hamberg

Curt Hamberg
Curt Hamberg
Curt Hamberg
Curt Hamberg
Curt Hamberg
Curt Hamberg
Curt Hamberg
Curt Hamberg
Curt Hamberg
Curt Hamberg
Curt Hamberg
Curt Hamberg

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

CURT HAMBERG (1900-tal): Skulptur, signerad och daterad C Hamberg ca 62, metall på trä sockel, höjd inkl sockel 28 cm

624844

2019-03-18