Klubbat för:
2 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DINKYTOYS MODELLFORDON, 6 st, 1950-60-tal, VW 1500 nr 144, Morris Mini 197, Hillman Minx 154, Vauxhall Cresta 164, A.C Aceca 167, Studebaker 172
Obetydliga skador
624847
2019-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här