Klubbat för:
450 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KEDDY JANSSON, föreställande Nils Ferlin, väggrelief, signerad och daterad Keddy Jansson -65, gips, 42x29 cm
624852
2019-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här