Keddy Jansson

Keddy Jansson
Keddy Jansson
Keddy Jansson
Keddy Jansson
Keddy Jansson
Keddy Jansson

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KEDDY JANSSON, föreställande Nils Ferlin, väggrelief, signerad och daterad Keddy Jansson -65, gips, 42x29 cm

624852

2019-03-18