Lehmann Velleda 730
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
LEHMANN "VELLEDA" 730, 1924-35, öppen bil med uniformerad förare, litograferad plåt i orange och svart, urverksdriven, längd 25 cm
Vindruta,, ett baksäte samt kylarmärke saknas, föraren med bucklor, ett hjul med lagning, plåt och smärre lackskador
624865
2019-03-16