Vicke Lindstrand

Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand
Vicke Lindstrand

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VICKE LINDSTRAND, bordslampor, 1 par, Kosta, 1900-talets andra hälft, undertill signerade, etikettmärkta, total höjd ca 58 cm, 36 cm upptill armaturslut.

624908

2019-03-16