Richard Müller etsning

Richard Müller etsning
Richard Müller etsning
Richard Müller etsning
Richard Müller etsning
Richard Müller etsning
Richard Müller etsning

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

RICHARD MÜLLER (Österrike, 1874-1954): Råtta med maskar och skalbagge, etsning 1915, signerad Rich.Müller, dagermått 10,5x14 cm

624931

2019-03-19