Corneille serigrafier

Corneille serigrafier
Corneille serigrafier
Corneille serigrafier
Corneille serigrafier
Corneille serigrafier
Corneille serigrafier
Corneille serigrafier
Corneille serigrafier
Corneille serigrafier
Corneille serigrafier

Klubbat för:

420 EUR

Utropspris

300 EUR

CORNEILLE (1922-2010) 2 st serigrafier, signerade samt daterade -87 & -88, numrerade 44/200 & 817150, bladstorlek 96x78 & 109x80 cm

624934

2019-03-19