Klubbat för:
21 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BYST, 1900-tal, föreställande Marie Antionette, bemålad gips, museikopia, i botten märkt, Musèe du Louvre, ateliers Moulage, höjd ca 85 cm
Mindre skador/nagg
624936
2019-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här