HANS GOTHLIN, skulptur.

HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.
HANS GOTHLIN, skulptur.

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HANS GOTHLIN, skulptur, "Lång svart målning", signerad och daterad 2013. Höjd 55 cm.

Mindre avslag vid sockel.

624937

2019-03-23