Matgrupp

Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp
Matgrupp

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

MATGRUPP, 7 dlr, 18/1900-tal, grönmålat, bestående av: 6 stolar (leksandsmodell), matbord, bordets höjd 74, 80x171, sitthöjd 44 cm

Omarbetat, bruksslitage

624960

2019-03-17