Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
BREVPRESS, 1800-tal, patinerad mässing, i form av liggande skönhet, höjd ca 5, 17x10 cm
Slitage
624965
2019-03-17
Gör en kostnadsfri värdering här