Brevpress mässing 1800-tal

Brevpress mässing 1800-tal
Brevpress mässing 1800-tal
Brevpress mässing 1800-tal
Brevpress mässing 1800-tal
Brevpress mässing 1800-tal
Brevpress mässing 1800-tal
Brevpress mässing 1800-tal
Brevpress mässing 1800-tal

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BREVPRESS, 1800-tal, patinerad mässing, i form av liggande skönhet, höjd ca 5, 17x10 cm

Slitage

624965

2019-03-17