Alfred Macdonald akvarell

Alfred Macdonald akvarell
Alfred Macdonald akvarell
Alfred Macdonald akvarell
Alfred Macdonald akvarell

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALFRED MACDONALD (England, 1800-talets senare hälft): "A Lamp-lit Lane", signerad Alfred MacDonald, akvarell på papper, ca 25x18 cm

624971

2019-03-19