Förbandsväska

Förbandsväska
Förbandsväska
Förbandsväska
Förbandsväska
Förbandsväska
Förbandsväska

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FÖRBANDSVÄSKA, komplett, med originalförteckning, 1940-tal, Finland, ca. 40 x 20 cm

Smärre slitage.

624972

2019-03-17