Dekorelement tidigt 1900-tal
2019-03-17
624974
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
DEKORELEMENT, tidigt 1900-tal, bly från form, i form av voluter. höjd 15 cm, längd ca 30 cm
Slitage.