Skrivbordsset

Skrivbordsset
Skrivbordsset
Skrivbordsset
Skrivbordsset
Skrivbordsset
Skrivbordsset
Skrivbordsset
Skrivbordsset
Skrivbordsset
Skrivbordsset

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKRIVBORDSSET, 6 dlr, 1900-talets början, marmor, S:t Anne, och vitmetall, bestående av: bläckhorn med dekor av örn i patinerad brons, kuvertkniv, sigillstämpel (graverad med monogram ´´ÅH´´), 1 par ljusstakar, en brevhållare, läskvagga, höjd ca 7,5 cm, längd ca 34 cm, bredd ca 15 cm

Bruksslitage

624989

2019-03-17