Soffa 2000-tal
Klubbat för:
6 200 SEK
Utropspris
4 000 SEK
SOFFA, 3-sits, 2000-tal, Howard-modell, vit textil klädsel, ben i ek, inköpt på Länna Möbler, tre moduler längd, sitthöjd ca 47, längd 76, 76 och 100, samt djup 90 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage, några fläckar
624998
2019-04-10