Soffa 2000-tal

Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal
Soffa 2000-tal

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

SOFFA, 3-sits, 2000-tal, Howard-modell, vit textil klädsel, ben i ek, inköpt på Länna Möbler, tre moduler längd, sitthöjd ca 47, längd 76, 76 och 100, samt djup 90 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, några fläckar

624998

2019-04-10