Tillbaka till katalog
Taklampa art-deco
Klubbat för:
1 000 SEK
Utropspris
2 000 SEK
Beskrivning
TAKLAMPA, 1930/40-tal, art-deco, 6-armad, stomme i patinerad metall med glaskupor i alabaster, , höjd ca 103 cm, diameter ca 75 cm
Konditionsrapport
Bruksslitage, ej funktionstestad, SAV garanterar ej funktionen
Auktionsnummer:
625006
Datum:
2019-03-17