Reklamaffisch Frankrike 1950-tal

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

REKLAMAFFISCH, Frankrike, "Marchal", 1953, monterad på zinkplåt, ca 150x120 cm

Skador

625031

2019-03-17