Omega armbandsur Seamaster De Ville
Klubbat för:
9 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
OMEGA, armbandsur, guld på stål, Seamaster De Ville, 1960-tal, manuell, länk i 18 k guld (ej original), diameter 34,5 mm, totalvikt ca 60,2 g
Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, repor
625032
2019-04-01