Omega armbandsur Seamaster De Ville

Klubbat för:

9 000 SEK

Utropspris

10 000 SEK

OMEGA, armbandsur, guld på stål, Seamaster De Ville, 1960-tal, manuell, länk i 18 k guld (ej original), diameter 34,5 mm, totalvikt ca 60,2 g

Går vid inskrivningstillfället, SAV garanterar ej funktionen, gravyr, repor

625032

2019-04-01