Gunnel Nyman ´´Musselglas´´ vaser
Klubbat för:
1 800 SEK
Utropspris
2 500 SEK
GUNNEL NYMAN, "Musselglas", vaser, 2 st., klart glas med inneslutna luftbubblor, Nuutajärvi Notsjö, signerade och 1 otydligt daterad 194[?], höjd ca 19 respektive 24,5 cm
En vas med invändig beläggning
625034
2019-03-17