Klubbat för:
2 200 SEK
2 000 SEK
ERIK KIRKEGAARD, karmstol, 1950-tal, Höng stolefabrik, Danmark, teak, svart skinnklädsel, sitthöjd ca 45 cm, märkt "Made in Denmark Design: Kirkegaard"
Bruksslitage, repor
625041
2019-03-18