Soffbord / serveringsvagn i teak
Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SOFFBORD / SERVERINGSVAGN, Andersson & Hagsjö, Vaggeryd, 1960-tal, teak, på hjul, med sidoklaffar, underhylla, höjd ca 62, längd ca 74, bredd ca 40-76 cm
Bruksslitage, gummit i hjulen torrt, ett hjul något defekt
625043
2019-03-18