Soffbord / serveringsvagn i teak

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SOFFBORD / SERVERINGSVAGN, Andersson & Hagsjö, Vaggeryd, 1960-tal, teak, på hjul, med sidoklaffar, underhylla, höjd ca 62, längd ca 74, bredd ca 40-76 cm

Bruksslitage, gummit i hjulen torrt, ett hjul något defekt

625043

2019-03-18