Brevpress

Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress
Brevpress

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BREVPRESS, 1900-talets andra hälft, fundament i diabas och ägget i Påskallaviksporfyr, höjd ca 8 samt 16x12,5 cm

Några mindre nagg

625063

2019-03-18