Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
5 000 SEK
SOFFA, 1900-talets andra hälft, Norell, tresitsmodell , s k Chesterfield modell, klädd med skinn, lösa sittplymåer, djuphästad rygg, längd 200, sitthöjd 48 cm
Slitage, fläckar
625075
2019-03-18
Gör en kostnadsfri värdering här