Klubbat för:
18 000 SEK
Schätzwert
5 000 SEK
Beschreibung
SOFFA, 1900-talets andra hälft, Norell, tresitsmodell , s k Chesterfield modell, klädd med skinn, lösa sittplymåer, djuphästad rygg, längd 200, sitthöjd 48 cm
Zustandsbeschreibung
Slitage, fläckar
625075
2019-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner