Soffa skinn

Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn
Soffa skinn

Klubbat för:

18 000 SEK

Schätzwert

5 000 SEK

Beschreibung

SOFFA, 1900-talets andra hälft, Norell, tresitsmodell , s k Chesterfield modell, klädd med skinn, lösa sittplymåer, djuphästad rygg, längd 200, sitthöjd 48 cm

Zustandsbeschreibung

Slitage, fläckar

625075

2019-03-18