Skrivbord

Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord
Skrivbord

Klubbat för:

1 500 SEK

2 500 SEK

SKRIVBORD, 1900-talets första kvartal, stomme fanerad i mahogny och rotfanér, 3 lådor i sargen, uppsats med lucka á vardera sida, skrivskiva i skinn, höjd (inkl uppsats) ca 136 cm, yttermått ca 76x129 cm

Åldersrelaterat slitage, uppsatsen lös, fanérsprickor

625076

2019-03-18