Klubbat för:
2 800 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
FÅTÖLJ med fotpall, England, 1900-talets andra hälft, bruntskinn, djuphäftad med pärlspikade kanter, höjd ca 100, sitthöjd 45 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
625079
2019-03-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner