Dysell oljemålning

Dysell oljemålning
Dysell oljemålning
Dysell oljemålning
Dysell oljemålning
Dysell oljemålning
Dysell oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

2 000 SEK

DYSELL, C (1900-tal): Ridande Karoliner, signerad C Dysell, olja på pannå,ca 55x45 cm

625087

2019-03-18