Sivert Lindblom skulpturer

Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer
Sivert Lindblom skulpturer

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIVERT LINDBLOM (född 1931): (3), Profiler, 1 stämpelsignerad och daterad Febr 1968, 2 st handsignerade, vit plast, parställda, höjd 11,5-4 cm

Gulnade

625088

2019-03-18