Elsa Ström-Ciarelli oljemålning
2019-03-25
625111
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
ELSA STRÖM-CIARELLI (1876-1952): Blomsterstilleben, signerad E Ström-Ciarelli, olja på pannå, ca 92x68 cm
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer