Ernst Neizvestny litografi

Ernst Neizvestny litografi
Ernst Neizvestny litografi

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ERNST NEIZVESTNY (1925-2016): komposition, signerad E Neizvestny, numrerad 59/175, färglitografi, 50x70 cm

Missfärgning vid ena hörnet, ej examinerad ur ram

625122

2019-03-18