Agda Holst

Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst
Agda Holst

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

AGDA HOLST (1886-1976): Blomsterstilleben, signerad och daterad Agda Holst 1942, olja på pannå, ca 37x28 cm,

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

625127

2019-03-25