Sideboard
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SIDEBOARD, 1960-tal, betsad björk och valnöt, skåpluckor med bakomvarande låd- och hyllinredning, mittersta skåpdörren med dekor av rutnät, underdel med utdragbar skiva, fotavslut i mässing, höjd 110 94x44 cm
Smärre retuscheringar, slitage. Nyckel finns.
625160
2019-03-19