Sideboard

Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard
Sideboard

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SIDEBOARD, 1960-tal, betsad björk och valnöt, skåpluckor med bakomvarande låd- och hyllinredning, mittersta skåpdörren med dekor av rutnät, underdel med utdragbar skiva, fotavslut i mässing, höjd 110 94x44 cm

Smärre retuscheringar, slitage. Nyckel finns.

625160

2019-03-19