Klubbat för:
34 000 SEK
Utropspris
40 000 SEK
IRMA STERN (Sydafrika, 1894-1966): Sittande kvinna, signerad och daterad Irma Stern 1942, akvarell på papper, ca 21x15 cm
PROVENIENS: Privat samling, Lund
625169
2019-03-19
Gör en kostnadsfri värdering här