Irma Stern akvarell

Irma Stern akvarell
Irma Stern akvarell
Irma Stern akvarell
Irma Stern akvarell
Irma Stern akvarell
Irma Stern akvarell

Klubbat för:

34 000 SEK

Utropspris

40 000 SEK

IRMA STERN (Sydafrika, 1894-1966): Sittande kvinna, signerad och daterad Irma Stern 1942, akvarell på papper, ca 21x15 cm

PROVENIENS: Privat samling, Lund

625169

2019-03-19