Skål och Karaff

Skål och Karaff
Skål och Karaff
Skål och Karaff
Skål och Karaff
Skål och Karaff
Skål och Karaff
Skål och Karaff
Skål och Karaff

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKÅL, KARAFF, 1900-talets första hälft, glas med nysilvermontering, höjd ca 30-37 cm

Skål med nagg

625179

2019-03-19