Hänge 18 k vitguld

Hänge 18 k vitguld
Hänge 18 k vitguld
Hänge 18 k vitguld
Hänge 18 k vitguld
Hänge 18 k vitguld
Hänge 18 k vitguld

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÄNGE, 18 k vitguld, 3 briljanter ca 0,10 ct/st, mille griffedekor, odlad barock pärla, 1900-talets första hälft, höjd inkl ögla 3 cm, vikt ca 1,5 g

Pärla med slitage, ursprungligen ett örhänge

625182

2019-03-27