Sonja Katzin
Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
SONJA KATZIN (1919-2014), Antikiserande motiv (3), 1 signerad Katzin, akvareller, ca 21-15,5-29,5x21 cm vardera,
PROVENIENS:
Sonja Katzins familj
Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer
Oramade, uppklistrade på pappskiva
625195
2019-03-25