Sonja Katzin

Sonja Katzin
Sonja Katzin
Sonja Katzin
Sonja Katzin
Sonja Katzin
Sonja Katzin

Klubbat för:

400 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

SONJA KATZIN (1919-2014), Antikiserande motiv (3), 1 signerad Katzin, akvareller, ca 21-15,5-29,5x21 cm vardera,

PROVENIENS:
Sonja Katzins familj

Ingår i tema-auktionen Kvinnliga konstnärer

Kuntoraportti

Oramade, uppklistrade på pappskiva

625195

Päivämäärä:

2019-03-25